Ak Sigorta

Ak Sigorta

Hızlı Teklif Almak için Arayın
Ak Sigorta
Ak Sigorta

Aksigorta ile Güvende Hissedin

1960 yılında kurulan Aksigorta, alanında uzman 700 çalışan, 10 Bölge Müdürlüğü, 2.500'ten fazla bağımsız acenta, 69 broker ve 990 Akbank şubesi ile Türkiye'nin her yerinde sigorta hizmeti sunar. Şirket, 3.600 anlaşmalı kurum ile çalışır. 2011 yılında kurulan Sabancı Holding-Aegas ortaklığı sonucu, şirketin hisselerinin %36'sı Sabancı Holding'e ve %36'sı Belçikalı Ageas'a ait hâle gelmiştir. Geri kalan paylar, İMKB ulusal pazarda işlem görür. Aksigorta, araç, konut, iş yeri ve sağlık sigortası kategorileri altında yer alan ve esneklik sağlayan ürünleri ile sigortalıları, öngörülmeyen risklere karşı koruma altına alır. Ayrıca şirket, işveren mali mesuliyet sigortası, ferdi kaza sigortası, nolur nolmaz sigortası, yat sigortası, nakliyat sigortası, tarım sigortası,üçüncü şahıs mali sorumluluk sigortası, zorunlu hekim sorumluluk sigortası gibi diğer sigorta ürünleri ile de hayatınızın her alanını güvence altına almak için size destek olur.   

 

Aksigorta Kasko Sigortası ile Aracınızı Güvence Altına Alın

Kasko sigortası, sigortalının iradesi dışında bir motorlu taşıtın kaza, yanma, çalınma, çarpma ya da çarpılma gibi nedenler ile hasar görmesi durumunda sigorta şirketi tarafından sigortalıya tazminat ödenmesini sağlar. Trafik sigortasından farklı olarak isteğe bağlı olan kasko sigortası, aracınızı beklenmeyen risklere karşı korur ve bütçenize destek olur. Aksigorta, araç sigortaları kategorisi altında akkasko, muafiyetli oto kaskom, pratik kasko ve ticari kasko ürünleri ile her gereksinime cevap verir. Akkasko, yanma, çalınma, mini hasar onarım, hukuksal koruma gibi ana teminatlar yanında, terör, grev, deprem, toprak kayması, fırtına, dolu ve anahtarın ele geçirilerek aracın çalınması gibi risklere karşı ek teminatlar sunarak koruma düzeyini artırır. Muafiyetli oto kaskom ürünü, değeri 50.000 TL'nin altında olan aracınız için ekonomik güvence sağlar. Poliçe, kaza, yolda kalma, çalınma, yangın, hırsızlık gibi riskler için koruma sunar. Kaskonun indirimi, seçeceğiniz muafiyet tutarına göre belirlenir. Ticari kasko, iş yerinizdeki risklerden korunmanızı sağlar ve ticari araçlarınızı tehlikelere karşı sigortalar.

 

Aksigorta Pratik Kasko ile Yolda Kalmayın

Aksigorta, pratik kasko poliçesi ile aracınızı yanma ve çarpmaya karşı korumanın yanı sıra, şahıs başına bedeni hasar, kaza başına bedeni hasar, koltuk ferdi kaza, kazaen ölüm, kazaen sürekli sakatlık, tedavi masrafları, yardım hizmetleri gibi ana teminatlar ile de ek güvencelere sahip olursunuz. Ayrıca, sel ve su baskınları, deprem, toprak kayması, yıldırım, dolu, fırtına gibi doğal afetler; grev, lokavt, kargaşalık gibi ek teminatlar sayesinde daha geniş güvence elde edebilirsiniz. Pratik kasko poliçesi, kaza anında yetkili bir personelin aracınızı bulunduğunuz ya da sizin istediğiniz bir yerden almasını ve Aksigorta garantili servislerinden birine götürmesini sağlar. Ayrıca, pratik kasko ürünü, aracınızın onarım için garantili servise alınması durumunda size de kullanımınız için yedek araç temin edilmesine olanak tanır.

 

Aksigorta Trafik Sigortası ile Rahat Edin

Trafik sigortası, poliçede tanımlı motorlu taşıtla diğer bir araca ya da üçüncü şahıslara verilen hasarları güvence altına alır. Trafik sigortası, yaptırılması zorunlu olan sigortalar arasında yer alır ve en basit ifadeyle sigortalının hukuki sorumluluğunu temsil eder. Aksigorta trafik sigortası; otomobil, taksi, traktör, minibüs, kamyonet, otobüs, dolmuş, motosiklet, yük motosikleti gibi motorlu taşıtlar için araç başına maddi, kaza başına maddi, ölüm-sürekli sakatlık şahıs başına, ölüm-sürekli sakatlık kaza başına, sağlık giderleri şahıs başına ve sağlık giderleri kaza başına teminatları ile hayatınızı kolaylaştırır.  

Geniş hizmet ağı ve uzman personeli ile Türkiye'nin her yanında sigortacılık faaliyeti sunan Aksigorta, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza karşılık veren sigorta ürünleri ile herkese hitap eder.  Aksigorta'nın sunduğu ürünlere, sigortamjet.com kolaylığı ve avantajlarıyla ulaşabilirsiniz.

Diğer Sigorta Şirketleri

EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Hızlı Teklif Almak için Arayın