Allianz Sigorta

Allianz Sigorta

Hızlı Teklif Almak için Arayın
Allianz Sigorta
Allianz Sigorta

Allianz Sigorta ile Hayatınız Güvende

Hayat, sağlık, endüstriyel, bireysel sigorta ve varlık yönetimi alanlarında hizmet veren ve 70'ten fazla ülkede faaliyet gösteren Allianz, sigortaya ihtiyacı olan herkese hitap eder. Yapı Kredi Sigorta ve Allianz Sigorta şirketlerinin birleşme sürecinin tamamlanmasıyla, 2014 yılı Ekim ayından beridir bu iki şirketin faaliyetleri, Allianz Sigorta A.Ş. çatısı altında devam etmektedir. Allianz Sigorta, araç sigortası, özel sağlık sigortası, ev sigortaları, işyeri sigortaları, seyahat sigortaları, kurumsal sigortalar, sorumluluk sigortaları ve nakliyat ve havacılık sigortaları kategorilerinde ürünler sunar. Allianz Sigorta ürünleri, tüm Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. şubelerinden, Allianz Acentaları'ndan ve sigortamjet.com üzerinden alınabilir.

 

Allianz Sigorta Kasko ile Aracınız Güvende

Kasko sigortası ile aracınızı beklenmeyen risklere karşı koruyabilirsiniz. İsteğe bağlı sigortalar arasında yer alan kasko sigortası; bir motorlu taşıtın, sigortalının kendi iradesi dışında kaza, çalınma ya da yanma gibi bir nedenle hasar görmesi hâlinde sigorta sahibine tazminat ödenmesini kapsar. Allianz Sigorta kasko sigortası altında sunduğu akıllı kasko, tüm oto genişletilmiş kasko ve markalı kaskolar ile sigortalıların tüm beklentilerini karşılar. Akıllı kasko poliçesi, standart teminatlar dışında ek hizmetler olarak mini onarım, çekici hizmeti, yedek araç hizmeti, yeni değer klozu ve yardım hizmetini barındırır. Hırsızlık, dolu, yıldırım, toprak kayması, anahtar kaybı ve yetkisiz kişilerce çekilme de akıllı kasko poliçesi teminatları arasında yer alır.  Tüm oto genişletilmiş kasko, yol yardım hizmeti ve seçenekli ikame araç hizmeti gibi zengin asistans hizmetlerini içerir. Ayrıca, Allianz Sigorta, aracınızın markasına özel hazırladığı sigorta paketleri sayesinde size özel gereksinimlerinize öncelik verir. Markalı kaskolar kategorisi altında Alfa Romeo, Fiat, Ford, Hyundai, Jeep, Kia, Opel, Nissan, Seat, Skoda ve Volkswagen markaları bulunur.   

 

Allianz Sigorta Sağlık Sigortası ile Sağlığınız Güvence Altında

Allianz Sigorta özel sağlık sigortası paketleri ile beklenmeyen bir hastalık ya da herhangi bir kaza sonucu karşı karşıya kalabileceğiniz sağlık giderlerini poliçe kapsamında telafi eder. Şirket, her türlü tanı ve tedavi işlemleriniz için genel ve özel şartlar ile poliçede tanımlı limitler dahilinde masraflarınızı karşılar. Ayrıca, Allianz özel sağlık sigortaları, yatarak ve ayakta tedavi, acil yardım, aile hekimliği, PSA ve mamografi, yeni doğan bebek bakımı ve check-up gibi hizmetler de sunar. Modüler Sağlık Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Vitamin 2E, Moral Destek Sigortası ve Nazar Boncuğu Sağlık Sigortası paketleri arasından sizin ve aileniz için en uygun sağlık sigortasını seçebilir ve sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz.

 

Allianz Sigorta Trafik Sigortası ile Size Özel Avantajlar

Zorunlu Trafik Sigortası, öngörülemeyen bir kazada karşı tarafa ya da araca verebileceğiniz hasara ilişkin masrafları güvence altına alır. Kasko sigortasından farklı olarak zorunlu olan trafik sigortası, aracı işletenin hukuki sorumluluğunu temsil eder. Allianz Sigorta Trafik sigortası, maddi zararlar teminatı, sağlık giderleri teminatı, sürekli sakatlık teminatı ve ölüm teminatını içerir. Ayrıca, Allianz Sigorta, standart trafik teminatlarına ek olarak isteğe bağlı mini onarım, sigara yanığı, asistans hizmetleri, hukuksal koruma, ihtiyari mali mesuliyet, ferdi kaza, anahtar kaybı ek teminat sigorta hizmetlerini de kapsayabilir. Genel şartlara ek olarak belirlenen bu hasarlar, sigorta poliçesinde belirlenen şartlar kapsamında güvence altına alınır. Böylece trafik sigortası poliçenizi kendi beklentilerinize en uygun şekilde düzenleyebilirsiniz. 

Türkiye'nin her yerindeki geniş hizmet ağı ile faaliyet gösteren Allianz Sigorta, tüm sigorta gereksinimlerinize cevap verir. Teknoloji odaklı sigortacılığın öncülüğünü yapan Allianz Sigorta'nın sunduğu sigorta ürünlerine sigortamjet.com kolaylığı ve avantajlarıyla da rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Diğer Sigorta Şirketleri

EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Hızlı Teklif Almak için Arayın