Anadolu Sigorta

Anadolu Sigorta

Hızlı Teklif Almak için Arayın
Anadolu Sigorta
Anadolu Sigorta

Anadolu Sigorta ile Güvende Kalın

Sigorta ve reasürans hizmetleri veren Anadolu Sigorta, ülke genelinde yaklaşık 2.500 acentası ile sigortaya ihtiyacı olan herkese hitap eder. Türkiye'nin ilk milli sigorta şirketi ayrıcalığını taşıyan şirket, profesyonel acentaları dışında Türkiye İş Bankası A.Ş., Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş., Alternatifbank A.Ş., Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş., Finansbank A.Ş. ve Arap Türk Bankası A.Ş. şubeleri aracılığı ile de gereksinimlerinizi karşılar. Şirket, araç sigortası, konut sigortası, özel sağlık sigortası, seyahat ve ferdi kaza sigortası, iş yeri sigortası ve tekne ve nakliyat sigortaları kategorileri altında yer alan ürünleri ile hayatınızı kolaylaştırır. Ayrıca, Anadolu Sigorta, mühendislik sigortalarından havacılık sigortalarına, özel ve finansal risklere karşı sigortalardan sorumluluk sigortalarına kadar daha pek çok özel sigorta seçeneği de sunar.

 

Anadolu Sigorta Kasko ile Aracınızı Koruyun

Anadolu Sigorta Kasko Sigortası ile aracınızı öngörülemeyen risklere karşı güvence altına alabilirsiniz. Kasko sigortası, bir motorlu kara taşıtının, sigortalının iradesi dışında bir zarara uğraması hâlinde sigorta sahibine tazminat ödenmesini kapsar. Bu zarar, aracın hareket hâlinde iken ya da dururken hasara uğraması, çalınması, yanması ya da kaza şeklinde olabilir. Kasko, trafik sigortasından farklı olarak sigortalının kendi aracını güvence altına almasını sağlar ve araç sahipleri için bir zorunluluk değildir. Anadolu Sigorta Kasko poliçesi, tek bir poliçe ile aracınız için gereksinim duyduğunuz tüm sigorta teminatlarına bir arada sahip olmanıza olanak tanır. Hasarsızlık indirimi, koruma ek teminatı, mini onarım hizmeti, 7 gün/24 saat hizmet veren asistan yardımları ve Türkiye'nin her yerinde hizmet veren servis istasyonları gibi avantajlardan yararlanmanızı sağlar. Anadolu Sigorta, isteğe bağlı sigortalar arasında bulunan kasko sigortası ile aracınızı emniyetle ve keyifle sürmenize yardımcı olur.

 

Anadolu Sigortası Trafik Sigortası ile Rahat Edin

Trafik sigortası, poliçede tanımlı motorlu taşıtla bir nesneye hasar verilmesi, bir kimsenin yaralanmasına ya da ölümüne sebep olunması hâlinde, aracı işletenin hukuki sorumluluğunu ifade eder. Zorunlu sigortalar arasında yer alan trafik sigortası, sigortayı yaptıran tarafın değil; hasar gören karşı tarafın zararını karşılamaya yöneliktir. Trafik sigortası, artan mali sorumluluk, koltuk ferdi kaza, Anadolu hizmet-trafik, hukuksal koruma, Anadolu mini onarım ve bakım paketi ile birlikte alınabilir. Anadolu Sigorta; trafik sigortası, ekstra trafik sigortası, süper trafik sigortası, sınırsız trafik sigortası ve tam bakım trafik sigortası ürünleri ile farklı teminatları bir arada sunar. Ekstra trafik sigortası, zorunlu mali sorumluluk, 250.000 TL'ye kadar artan mali sorumluluk, 20.000 TL'ye kotluk ferdi kaza, hukuksal koruma ve Anadolu hizmet trafik teminatlarını kapsar. Süper trafik sigortasında artan mali sorumluluk limiti, 1.000.000 TL'dir. Sınırsız trafik sigortasında artan mali sorumluluk limiti, sınırsız olarak belirlenir. Tam bakım trafik sigortası ise zorunlu mali sorumluluk dışında hukuksal koruma ve Anadolu mini onarım ve bakım paketini kapsar.

 

Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile Masraflarınızı Azaltın

Tamamlayıcı sağlık sigortası, özel hastane kullanımında hastaların ödemesi gereken fark tutarlarını poliçe ile belirlenen oranlarda karşılayarak sağlık harcamalarınızı düşürmenize destek olur. Genel Sağlık Sigortası yaptırmaya hakkı olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve yabancı uyruklular, Anadolu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası da yaptırabilir.  Anadolu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, sigorta sahipleri için sigorta başlangıç tarihinden sonra meydana gelen hastalıklara ilişkin tedavi, tetkik ya da muayene giderlerini poliçede belirlenen limitler kapsamında karşılar. Böylece sigortalıların özel hastane kullanım masrafları; teminatların kapsamı, Sosyal Güvenlik Kurumu geri ödeme kuralları ve Özel Şartlar dahilinde azalır. Ayrıca, Anadolu Hayat Sağlık Sigortası, ek prim ödenmesi şartıyla tüp bebek ile ilgili giderleri de poliçe kapsamına alır. Bu teminat, Şişli Kolan Hastanesi ve Beylikdüzü Kolan Hastanesi'nde geçerlidir. 

İlk ulusal sigorta şirketi olma kimliği ile Anadolu Sigorta, hayat dışı alanlarda uzman kadrosu ile tüm sigorta taleplerinizi karşılar. İş Bankası sinerjisinden güç alan Anadolu Sigorta'nın sunduğu ürünlere, sigortamjet.com kolaylığı ve avantajlarıyla ulaşabilirsiniz.

Diğer Sigorta Şirketleri

EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Hızlı Teklif Almak için Arayın