Axa Sigorta

Axa Sigorta

Hızlı Teklif Almak için Arayın
Axa Sigorta
Axa Sigorta

1892’de Paris’te kurulan Axa Sigorta Grubu, fon yönetimi ve finansal güvence alanlarında dünya sıralamalarında  lider konumda yer alıyor. 50 milyonu aşkın bireysel ve kurumsal müşterisiyle sektörünü domine eden Axa Sigorta, kişi ve kurumların ailelerini, sağlıklarını ve mallarını güvence altına alırken, ticari ve şahsi varlıklarını da başarıyla yönetmeyi sürdürüyor. Çok geniş ürün yelpazesiyle bireysel müşterilerini koruyan Axa Sigorta, kurumsal ve ticari müşterileri için geliştirdiği kadın girişimci sigortası, otel ve tatil köyü sigortası, akaryakıt istasyonu sigortası gibi spesifik ürünleriyle de öne çıkıyor. Yüzyılı aşan sektörel ve global deneyimiyle müşteri ihtiyaçlarına çözümler sunan Axa Sigorta; müşteri odaklı hizmet, operasyonel mükemmellik ve çoklu kanal yönetimi alanlarındaki başarılı uygulamalarıyla sigortacılıkta uzmanlığını ortaya koyuyor.

 

Axa Sigorta Kasko Ürünleriyle Araç Sahipleri Güvenceye Kavuşuyor

Bireysel ve kurumsal müşterilerine konut, sağlık, ferdi kaza sigortası çeşitleri sunan Axa Sigorta, araç sahibi sigortalıları için geliştirdiği kasko poliçeleriyle de çokça tercih ediliyor. Müşterilerinin tercih ve beklentilerine göre 4 ayrı kasko planı öneren Axa Sigorta; araçları doğal afetler, çarpma, çalınma, çarpışma, yangın, grev, lokavt ve halk hareketleri gibi risklere karşı güvence altına alıyor. Axa Sigorta kasko poliçesi satın alan araç sahipleri, ana teminatlara ek olarak anlaşmalı servis ve tamirhanelerde onarım, anahtar kopyalama ve immobilizer kodlama, belirli koşullarda ferdi kaza sigortası kolaylıkları, hukuksal koruma, araç değer koruması ve hasarsızlık indirimi gibi çok geniş avantajlara sahip olabiliyor. Tercih edilen kasko poliçesi türüne göre ikame araç hizmetleri, yol yardım ve kişisel asistans hizmetlerinden de faydalanma olanağı bulunuyor.

 

Axa Sigorta Trafik Sigortası Sayesinde Üçüncü Şahıs ve Araçların Zararı Karşılanıyor

Axa Sigorta trafik sigortası poliçeleri, herhangi bir çarpışma veya çarpma hâlinde kişilere ve araçlara verilebilen zararlara karşı sigortalılarına korunma ve güvence sağlıyor. 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu gereğince yaptırılması zorunlu olan poliçe, satın alınmaması ve riskin gerçekleşmesi hâlinde ciddi finansal mağduriyetlere yol açıyor. Axa Sigorta, trafik sigortalılarının; ölüm, yaralanma veya üçüncü şahıs araçlarının zarar görmesine sebebiyet vermesi durumunda, sigortalının üzerine düşen hukuki sorumluluğu zorunlu trafik sigortası limitlerine kadar üstlenerek ödüyor. Türkiye sınırları dahilinde geçerli olan trafik sigortası, poliçe sahibinin yapabileceği kazalarda oluşacak makul ve zorunlu masrafları minimize ederek yaşanan kaybı azaltmayı hedefliyor.

 

Axa Sigorta Sağlık Risklerinde Birinci Sınıf Hizmet Almayı Kolaylaştırıyor

Axa Grubu, bireylerin en fazla kaygılandıkları alan olan sağlık risklerinde sunduğu kapsamlı poliçelerle de tercih ediliyor. Bireylerin sağlık riski algıları ve tercihlerine göre seçebilecekleri farklı özelliklerdeki sağlık sigortası poliçeleri, Axa Sigorta’nın anlaşmalı sağlık kurumlarında kolaylıkla hizmet almayı sağlıyor. Axa Sigorta sağlık sigortası satın alındığında sigortalılar; kemoterapi, radyoterapi, diyaliz, fizik tedavi, diş tedavisi, ayakta tedavi, yatarak tedavi, hava ve kara ambulansı, doğum hizmetleri, evde bakım hizmetleri gibi çok sayıda sağlık ihtiyacını giderme olanağı buluyor. Seçilen poliçe türüne göre, sağlık sigortaları yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da geçerli oluyor. Axa Sigorta sağlık poliçeleri, sigortalılarına belirli koşullarda ömür boyu yenileme garantisi olanağı da sağlıyor.

 

Seyahat Sigortası Yurtdışında Yaşanabilecek Risklerde Güvence Sağlıyor

Axa Sigorta seyahat sigortası poliçeleri, yurtdışında meydana gelebilecek olumsuz sürprizlere karşı sigortalılarına destek sunuyor. Yabancı bir ülkede artan sağlık ve güvence kaygıları, yurtdışı seyahat sağlık sigortası poliçe seçenekleriyle ortadan kalkıyor. Axa Sigorta seyahat sağlık sigortası ürünleriyle sigortalılara tercih ettikleri teminat çeşitlerine göre yurtdışında tıbbi bilgi ve danışmanlık, ayakta ve yatarak tıbbi tedavi, sigortalının tıbbi nedenlerle seyahat veya nakil işlemleri; vefat durumunda sigortalının tıbbi koşullara uygun nakli, acil diş tedavisi, refakatçi nakli, kayıp bagaj ulaştırma ve hukuki yardım gibi çok geniş olanaklar sağlanıyor.

Fransız sigorta devi Axa Sigorta’nın poliçe çeşitleri hakkında Sigortamjet’in uzman ekibinden kolaylıkla teklif alabilir; zaman yitirmeden güvenceli bir yaşama adım atabilirsiniz.

Diğer Sigorta Şirketleri

EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Hızlı Teklif Almak için Arayın