29 Ağustos 2018 Çarşamba
Sağlığınız tamam olsun...

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hakkında bilgi edinin, fiyat alın. Fark ödemeden özel hastanelerden faydalanın...

  29 Ağustos 2018 Çarşamba
Güzel evinize en güzel teminatlarla, en uygun seçeneklerle Konut Sigortası yaptırmayı ihmal etmeyin...

 Konut Sigortası, yaşam alanlarınızda meydana gelebilecek birçok zararı telafi etmesiyle birlikte maliyeti en ucuz sigorta türüdür. 9 taksitli seçenekleriyle ve çok uygun fiyatlarla konutunuzu sigorta kapsamına alın.

  29 Ağustos 2018 Çarşamba
Trafik Sigortası Poliçesini Ekonomik Fiyata Almanın Yolu

Günümüzde trafik sigortası zorunlu sigortalar arasında yer almaktadır. Karayoluna çıkan her aracın trafik sigortası olmak zorundadır. Trafik sigortası olmayan araçlar belirli bir ceza ile cezalandırılmakta ve araçları da bağlanmaktadır. Trafik sigortası sizin karsı tarafa verdiğiniz hasarları karşılayan bir sigorta türüdür. Birçok kişi zorunlu trafik sigortasının çok pahalı olmasından dert yanıyor. Peki en uygun trafik sigortası poliçesine nasıl ulaşacağınızı biliyor musunuz? Bu yazımızda trafik sigortası almadan önce neler yapmanız gerektiğini ve ekonomik tutarlar ile poliçe nasıl almanız gerektiğinin bilgisini sizler ile paylaşacağız.

  29 Ağustos 2018 Çarşamba
Kasko Yaptırmanın Püf Noktaları

Kasko poliçesi aracınızı çarpma, çarpılma, hırsızlık, terör ( 15 Temmuz Terör olayları gibi) ve daha birçok risklere karşı koruyan bir sigorta poliçesidir. Kasko, trafik sigortası gibi zorunlu bir teminat değildir. İsteğe bağlı yapılmaktadır. Her araca kasko yapılabilmekte ancak bazı sigorta şirketleri belirli bir yaşın üstündeki araçlara kasko yapmamaktadır. Kasko poliçesi ile aracınızı koruma altına alır ve aracınızda oluşabilecek riskleri kasko teminatından karşılayabilirsiniz. Aracınızda herhangi bir hasar meydana geldiği zaman sigorta şirketinin anlaşmalı olduğu servise giderek teminatınız dahilinde aracınızın onarımını yaptırabilirsiniz. Kasko poliçelerinin süresi 1 yıllıktır. Süresi sona erdikten sonra isteğe bağlı olarak poliçenizi yenileyebilirsiniz.

Alanında lider 16 sigorta şirketinin 300’den fazla sigorta ürünü arasından ihiyacınıza en uygun tekliflere ulaşmanızı sağlıyoruz.