23 Aralık 2020 Çarşamba
Bireysel Emeklilik Sistemini Tüm Yönleriyle Tanıyın!

Çalışanların emekli olduklarında yaşam standartlarında oluşacak kayıp en büyük endişeleri arasında yer alıyor. Bu endişeleri gidermeye yönelik oluşturulan Bireysel emeklilik sistemi sosyal güvenliğin yanında ek gelir imkanı sunuyor. Gönüllülük esasıyla, prim miktarlarını sigortalıların belirleyeceği tasarruf ve yatırım aracı olan BES, kaliteli bir emeklilik yaşamının kapısını aralıyor.

  23 Aralık 2020 Çarşamba
En Yalın Anlatımıyla Araç Kasko Değeri

Kara taşıtları sigortası kısa adıyla kasko, karayolunda kullanılabilen motorlu motorsuz taşıtlar ile römork, karavan, iş makineleri ve traktörlerde herhangi bir zarar uğraması durumunda oluşacak zararı karşılamaya yönelik sigorta türlerinden biridir. Kasko, zorunlu trafik sigortasından farklı olarak üçüncü kişilere verilen zararı karşılamayıp, sigortalanın zararını karşılayan isteğe bağlı sigorta türüdür. Sigorta poliçesi kaza, aracın yanması, üçüncü kişilerin verdiği zararlar, çalınma veya çalınmaya teşebbüs sırasında oluşan hasarları kapsayabileceği gibi, dar kapsamlı sigorta poliçesi olduğu açıklıkla belirtildiği takdirde sadece birini de kapsayabilir.

  23 Aralık 2020 Çarşamba
Seyahat Sağlık Sigortası Sayesinde Tatil Keyfiniz Bölünmesin!

Dünyanın her yerinde insanlar, tatil, eğlence ve iş amaçlı sık sık seyahat etmektedir. Seyahat eden insanların yolculuk sırasında çeşitli problemlerle karşı karşıya gelme riski bulunmaktadır. Seyahat sağlık sigortası, seyahat eden yolcuların karşılaşabilecekleri kötü durumlara karşı yolcuları güvence altına almaktadır. Keyifli bir tatil için seyahat sağlık sigortası yaptırmadan yola çıkmayın! Peki seyahat sağlık sigortası nedir, gelin detaylı gözden geçirelim…

 

  23 Aralık 2020 Çarşamba
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası için Geç Kalmayın

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Sosyal Güvenlik Kurumu'nun sağlık sigortası hizmetinden yararlanan vatandaşlar için tamamlayıcı bir ek sigortadır. Mevcut sağlık sigortanızın karşılamadığı ya da ücretin belli bir miktarını karşıladığı durumlarda Tamamlayıcı Sağlık Sigortası vatandaşın ödemesi gereken farkı karşılar. Bu sayede Tamamlayıcı Sağlık Sigortası'ndan yararlandığınızda, ihtiyaç duyduğunuz tedavi ve bakımlar için özel hastanelere rahatlıkla başvururken, herhangi bir ekstra ücret ödemeden faydalanabileceğiniz sağlık hizmetlerini genişletmiş olursunuz.

 

  29 Ağustos 2018 Çarşamba
Sağlığınız tamam olsun...

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hakkında bilgi edinin, fiyat alın. Fark ödemeden özel hastanelerden faydalanın...

  29 Ağustos 2018 Çarşamba
Güzel evinize en güzel teminatlarla, en uygun seçeneklerle Konut Sigortası yaptırmayı ihmal etmeyin...

Konut Sigortası, yaşam alanlarınızda meydana gelebilecek birçok zararı telafi etmesiyle birlikte maliyeti en ucuz sigorta türüdür. 9 taksitli seçenekleriyle ve çok uygun fiyatlarla konutunuzu sigorta kapsamına alın.

Alanında lider 24 sigorta şirketinin 300’den fazla sigorta ürünü arasından ihiyacınıza en uygun tekliflere ulaşmanızı sağlıyoruz.