29 Ağustos 2018 Çarşamba
Sağlığınız tamam olsun...

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hakkında bilgi edinin, fiyat alın. Fark ödemeden özel hastanelerden faydalanın...

  29 Ağustos 2018 Çarşamba
Güzel evinize en güzel teminatlarla, en uygun seçeneklerle Konut Sigortası yaptırmayı ihmal etmeyin...

 Konut Sigortasi, yasam alanlarinizda meydana gelebilecek birçok zarari telafi etmesiyle birlikte maliyeti en ucuz sigorta türüdür. 9 taksitli seçenekleriyle ve çok uygun fiyatlarla konutlarinizi sigorta kapsamina alin.

  29 Ağustos 2018 Çarşamba
Trafik Sigortası Poliçesini Ekonomik Fiyata Almanın Yolu

Günümüzde trafik sigortasi zorunlu sigortalar arasinda yer almaktadir. Karayoluna çikan her aracin trafik sigortasi olmak zorundadir. Trafik sigortasi olmayan araçlar belirli bir ceza ile cezalandirilmakta ve araçlari da baglanmaktadir. Trafik sigortasi sizin karsi tarafa verdiginiz hasarlari karsilayan bir sigorta türüdür. Birçok kisi zorunlu trafik sigortasinin çok pahali olmasindan dert yaniyor. Peki en uygun trafik sigortasi poliçesine nasil ulasacaginizi biliyor musunuz? Bu yazimizda trafik sigortasi almadan önce neler yapmaniz gerektigini ve ekonomik tutarlar ile poliçe nasil almaniz gerektiginin bilgisini sizler ile paylasacagiz.

  29 Ağustos 2018 Çarşamba
Kasko Yaptırmanın Püf Noktaları

Kasko poliçesi aracinizi çarpma, çarpilma, hirsizlik, terör ( 15 Temmuz Terör olaylari gibi) ve daha birçok risklere karsi koruyan bir sigorta poliçesidir. Kasko, trafik sigortasi gibi zorunlu bir teminat degildir. Istege bagli yapilmaktadir. Her araca kasko yapilabilmekte ancak bazi sigorta sirketleri belirli bir yasin üstündeki araçlara kasko yapmamaktadir. Kasko poliçesi ile aracinizi koruma altina alir ve aracinizda olusabilecek riskleri kasko teminatindan karsilayabilirsiniz. Aracinizda herhangi bir hasar meydana geldigi zaman sigorta sirketinin anlasmali oldugu servise giderek teminatiniz dahilinde yaptirabilirsiniz. Kasko poliçelerinin süresi 1 yiliktir. Süresi sona erdikten sonra istege bagli olarak poliçenizi yenileyebilirsiniz.

Alanında lider 16 sigorta şirketinin 300’den fazla sigorta ürünü arasından ihiyacınıza en uygun tekliflere ulaşmanızı sağlıyoruz.