Corpus Sigorta

Corpus Sigorta

Hızlı Teklif Almak için Arayın
Corpus Sigorta
Corpus Sigorta

1989 yılında Gothaer Alman Sigorta Grubu olarak sigortacılık hizmetleri sunmaya başlayan Corpus Sigorta (T-Sigorta), Cybwest S.A.L. Holding ve Group Med International Management Holding Limited hissedarlığında faaliyetlerini sürdürüyor. Her sigorta branşında hizmet sunmak yerine, odaklanmış ve belirli alanlarda uzmanlık sahibi olma stratejisiyle tanınan şirket; sorumluluk sigortaları, nakliyat sigortaları, araç sigortaları, konut sigortaları, işyeri sigortaları, ferdi kaza sigortaları, mühendislik sigortaları ve seyahat sağlık sigortaları alanlarındaki başarılı ürünleriyle ekonomiye ve sigortacılık sektörüne katkı sağlıyor. 2016 yılında gerçekleştirdiği yenilenme ve yeniden yapılanma süreciyle teknoloji merkezli ve daha yenilikçi bir yapıya yönelen T-Sigorta, sigortalılarına kapsamlı güvence paketleri sunarken profesyonel kanal yönetimi uygulamalarıyla ve hizmet kalitesiyle de öne çıkıyor.

 

Corpus Sigorta Konut Sigortalarıyla Hem Ev Sahipleri Hem Kiracılar Güvenceye Erişiyor

Ev sahiplerini olduğu kadar kiracıları da kaygılarından ev ve eşya güvenliğine yönelik riskler, konut sigortası poliçeleriyle minimize ediliyor. Corpus Sigorta konut sigortası çeşitleri; yangın, sel, deprem, infilak, hırsızlık, terör, kira kaybı, izolasyon eksikliği hasarları, evcil hayvan sorumluluk, tıbbi ve hukuksal danışma, kara taşıtları çarpması, fırtına, dolu ve duman riskleri, kapkaç ve konut yardım hizmetleri gibi sabit teminatlarla sigortalılarının güven altında olmalarını sağlıyor. T-Sigorta konut sigortası poliçelerine isteğe bağlı olarak deprem (bina), deprem (eşya), cam kırılması, enflasyon, kıymetli eşya hırsızlık ek teminatları da eklenerek güvence kapsamı daha da genişletilebiliyor. Konut Yardım Hizmetleri arasında ise tesisat işleri, anahtar işleri, elektrik işleri, cam işleri, doktor ve ambulans gönderimi, profesyonel ev hizmetleri organizasyonu gibi ek hizmetler de yer alıyor.

 

Ticari ve Sınai İşletmeler İşyeri Sigortalarıyla Korunuyor

T-Sigorta ticari ve sınai işletmelerin karşı karşıya olduğu riskleri, işyeri sigortası poliçeleriyle ortadan kaldırıyor. İşyeri sigorta paketiyle demirbaşlar, elektronik cihazlar, emtia, dekorasyon, her türden taşınır ve taşınmazlar güvence kapsamına dahil ediliyor. Corpus Sigorta’nın işyeri sigortası teminatları arasında komşuluk mali mesuliyet, dahili su, fırtına, iş durması, işyeri yardım hizmetleri, alternatif işyeri masrafları, alçıpan tavan çökmesi, elektrik hasarları, boya, badana ve dekorasyon, sprinkler sızıntısı, kiracı mali mesuliyet, infilak, yıldırım, yangın, yakıt sızıntısı gibi büyük riskler yer alıyor. Ana teminatlara ek olarak tercihe bağlı şekilde poliçeye ekletilebilen makine kırılması, enflasyon, taşınan para, emniyeti suiistimal, kasa yangın, yanardağ püskürmesi, deprem, asansör mali sorumluluk, deniz taşıtları çarpması gibi teminatlarla kiracı ve ev sahipleri bu riskler dolayısıyla kaygı duymuyor ve yüksek maliyetlere maruz kalmaktan da kurtulmuş oluyor. İşyeri sigortaları arasında Corpus Sigorta tarafından sunulan Güvenli Akaryakıt Paket Sigortası ve Güvenli Otel Paket Sigortası gibi spesifik ürünler de sigortalılar tarafından çok tercih ediliyor.

 

Mühendislik Sigortası Poliçeleriyle İnşaattan Montaja Riskler Güvence Kapsamında

Corpus Sigorta mühendislik sigortası poliçeleri, Türkiye’de çok sık gerçekleşen kritik risklere karşı korunmayı sağlıyor. İnşaat All Risks Sigortası, Elektronik Cihaz Sigortası, Makine Kırılması Sigortası ve Montaj All Risks Sigortası gibi çeşitli kapsamlarda tasarlanmış mühendislik sigortaları, bu alanlarda yaşanabilecek öngörülemez risklerin gerçekleşmesi hâlinde devreye girerek sigortalılara geniş bir güvence sunuyor. Ana teminatlar arasında uçak çarpması ve düşmesi, sel-seylap, toprak kayması ve çökmesi, çığ, fırtına, kasırga, hırsızlık ve hırsızlığa teşebbüs, işletme kazaları, hatalı dizayn ve kusurlu malzeme, korozyon hasarları gibi kritik önemde teminatlar bulunuyor. İşyeri sigortası poliçe sahipleri; grev, lokavt, halk hareketleri, deprem, hareketli makineler için geniş kasko, fazla mesai ve nakliye giderleri gibi ek teminatlar da seçebiliyor ve iş yerleriyle ilintili risklere karşı güvende olma konforuna sahip oluyor.

Corpus Sigorta’nın özelleştirilmiş sigorta çeşitleri hakkında bilgi almak için Sigortamjet profesyonel ekibine 0850 811 0 111 numaralı hattı arayarak ulaşabilir; hemen teklif isteyebilirsiniz.

Diğer Sigorta Şirketleri

EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Hızlı Teklif Almak için Arayın