Doğa Sigorta

Doğa Sigorta

Hızlı Teklif Almak için Arayın
Doğa Sigorta
Doğa Sigorta

Doğa Sigorta Hayatı Kolaylaştırır

Doğa Sigorta, 35 yılın üzerindeki sektör deneyimi ile tüm sigortacılık gereksinimlerini karşılar. 6 bölge temsilciliği ve 1000'den fazla acentası ile Türkiye'nin her köşesinde sigortacılık faaliyetlerini yürüten şirket, geniş ürün portföyü ile hizmet verir. Şirket; yangın, oto kaza, oto dışı kaza, mühendislik, nakliyat, sorumluluk ve sağlık branşlarında sunduğu sigorta paketleri sayesinde hayatınızın birçok alanını güvence altına alır. Doğa Sigorta, kişiye özel çözümler üreten sigorta ürünleri ile ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize cevap verir. 

 

Doğa Sigorta Kasko ile Aracınızı Koruyun

Kasko, sigortalının iradesi dışında aracın uğradığı hasarların teminat altına alınmasını sağlar. Sigorta şirketi, öngörülemeyen riskler için kasko poliçesinde belirlenen şartlar ve limitler dahilinde sigortalı kişiye tazminat ödemesi yapar. Doğa Sigorta, oto kaza kategorisi altında genişletilmiş kasko sigortası ile koruma sunar. Genişletilmiş kasko poliçesinde herhangi bir sigorta şirketi tarafından güvence verilen ana teminatların tümü yer alır. Ancak; genişletilmiş kasko, ana teminatların yanında poliçeye ek teminatlar dahil edilebilmesine de imkan tanır. Örneğin, poliçeye dahil edilmesi hâlinde araç anahtarının ele geçirilmesi nedeniyle aracın çalınması durumunu da koruma altına alınır. Ayrıca, Doğa Sigorta kasko ile dilerseniz araç kiralama gün sayısını artırabilir, poliçenize yurt dışı teminatı ekleyebilir ya da eşya teminatını güvence kapsamına dahil edebilirsiniz. Üstelik, Doğa Sigorta, Kolan Hospital Group işbirliğiyle, kasko poliçesi yaptıran sigortalılar için sağlık kontrol paketi avantajı da sunar. Bu avantajdan kasko yaptıran kişi, sigortalının eşi ve çocukları faydalanabilir. Sigortalı gerçek kişi; üroloji, genel cerrahi, kardiyoloji, fizik tedavi ile göz paketi kategorilerinde yer alan kontrol paketlerini kullanabilir. Eş ve çocuklar ise avantajlı fiyatlardan yararlanır.  

 

Doğa Sigorta Trafik Sigortası ile Güvenli Sürüş Deneyimi

Trafik sigortası, kasko sigortasından farklı olarak yasal olarak yaptırılması zorunlu sigortalar arasında yer alır. Trafik sigortası, kasko sigortasının aksine sigortalı kişinin aracına değil; kaza sonucu hasar görmesine neden olan karşı tarafın aracı ya da yaralanmasına ya da ölümüne sebebiyet verilen üçüncü kişiler için koruma sağlamaya yöneliktir. Bu sigorta, aracı işleten kişinin kusuru oranında hukuki sorumluluğunu belirler. Trafik sigortası, Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir. Doğa Sigorta Trafik Sigortası ile zorunlu sigorta limitleri kapsamında öngörülemeyen riskleri güvence altına alabilirsiniz.  

 

Doğru Adım Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile Tedavi Masraflarınızı Azaltın

Tamamlayıcı sağlık sigortası, özel hastane tercih eden kişilerin maruz kaldıkları sağlık masrafları için poliçede tanımlanan oranlar ve limitler dahilinde bütçe tasarrufu sağlar. Doğru Adım Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, sigortalı kişinin ve ailesinin SGK anlaşmalı özel hastanelerde karşı karşıya kalabilecekleri fark ücretlerini karşılamayı hedefler ve böylece sağlık giderlerinin azaltılmasına destek olur. Sizin beklentilerinizle uyumlu sağlık sigortası planını seçerek ve uygun prim ödemeleri yaparak, kaliteli ve hızlı sağlık hizmeti alabilirsiniz. Doğa Sigorta, sadece "yatarak tedavi planı", "8 kez ayakta tedavi kullanım limiti ile birlikte ‘’ Yatarak Tedavi’’ planı ve "6 kez ayakta tedavi kullanım limiti ile ‘’yatarak tedavi’’ planı olmak üzere 3 farklı poliçe sunar. Yatarak tedavi planında özel ve genel şartlar dahilinde yatarak tedavi fark ücretlerinin tamamı, Doğa Sigorta tarafından sigortalanır. Ayakta tedavi planlarında teminatlar, doktor muayene, tahlil, röntgen, ileri tanı yöntemleri ve fizik tedavi olarak tanımlanır.  

Konusunda uzman personel ve yaygın hizmet ağı ile tüm sigortacılık taleplerinizi hızla karşılayan Doğa Sigorta, geniş ürün yelpazesi ile sağlıktan yangına kadar birçok alanda hem sizi hem bütçenizi korur. Doğa Sigorta'nın sunduğu sigorta ürünlerine, sigortamjet.com rahatlığı ve avantajlarıyla ulaşabilirsiniz.

Diğer Sigorta Şirketleri

EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Hızlı Teklif Almak için Arayın