Groupama Sigorta

Groupama Sigorta

Hızlı Teklif Almak için Arayın
Groupama Sigorta
Groupama Sigorta

1959 yılında Başak Sigorta unvanıyla kurulan şirket 2006 yılında Groupama tarafından satın alınmasıyla birlikte, Groupama adıyla hizmet sunmaya devam ediyor. Fransa’nın en büyük karşılıklı sigorta şirketi konumunda bulunan Groupama, dünya çapında 10 ülkede 32.000 çalışanıyla faaliyet gösteriyor. Hisselerinin tamamına yakını Groupama Investment Bosphorus Holding’e ait olan şirket, bireylerin kasko, konut, sağlık, hayat, ferdi kaza ve trafik sigortası ihtiyaçlarına müşteri odaklı hizmet anlayışıyla çözümler sunuyor. Kurumsal güvence ihtiyaçları için ise Groupama Sigorta ürün portföyünde işyeri, sorumluluk, nakliyat, kaza, kâr kaybı poliçe alternatifleri yer alıyor.

 

Groupama Kasko Poliçeleri Araç Sahiplerine Geniş Güvenceler Sunuyor

Sigortacılık endüstrisinde yaygın hizmet ağıyla güçlü bir varlık gösteren Groupama Sigorta, kasko ürünleriyle araç sahibi sigortalılarına kapsamlı güvenceler sunuyor. Sigortalılar, Groupama Sigorta kasko poliçesi seçenekleriyle kayıp, araçta hasar, yaralanma ve vefat gibi riskler gerçekleştiğinde finansal korunma ve desteklerden yararlanıyor. Kasko poliçelerinin ana teminatları arasında hırsızlık, yangın, çarpma ve çarpışma riskleri yer alıyor. Sigortalıların tercih ve ihtiyaçları doğrultusunda terör, sel, su baskını, ferdi kaza, yurtdışında geçerlilik, hukuksal koruma ve kapsamlı destek hizmetleri ek teminat olarak poliçelere dahil edilebiliyor. Kullanılan araç tipine ve aracın hasarsızlık durumuna göre tasarlanmış teminatlar, motosikletlere ve ağır ticari araçlara yönelik geliştirilmiş poliçe alternatifleri, araç sahibi sigortalıları güvence altına alıyor. Poliçe sahipleri, ayrıca, prim koruma teminatı, araç yardım hizmetleri, kaza destek sistemi ve mini onarım hizmetleri gibi ilave avantajlardan da yararlanabiliyor.

 

Groupama Sağlık Sigortası Nitelikli Sağlık Hizmetlerini Erişilebilir Kılıyor

Beklenmedik sağlık risklerine karşı, Groupama sağlık sigortası poliçe alternatifleri, sigortalılara gerek yurt içinde gerekse yurt dışında nitelikli sağlık hizmetlerine avantajlı erişim olanakları sağlıyor. Groupama sağlık poliçeleri, sigortalıların ihtiyaç, tercih ve beklentilerine göre 7 farklı sağlık planıyla sunuluyor. Ana teminatlar arasında yatarak teşhis tedavi, küçük müdahale, refakatçi oda yemek, yoğun bakım, ayakta teşhis tedavi, hastane sonrası ayakta tedavi, suni uzuv ve protez, annelik, evde bakım, doktor muayene, yardımcı tıbbi malzeme, kuvöz, diş paketi, check-up PSA, heck-up mamografi ve VIP check-up teminatları yer alıyor. Groupama sağlık sigortası sahipleri, yaygın ve nitelikli hastane ağı içinden kendi belirledikleri merkezlerde hizmet alırken, belirli koşullarda ömür boyu yenileme garantisi, SGK kullanımı, tüm sağlık hizmetlerinde medikal yardım ve 7/24 Doktorum hizmeti gibi ek avantajlara da sahip olabiliyor.

 

Groupama Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yüksek Sağlık Giderlerini Minimize Ediyor

Groupama Sigorta’ nın sunduğu tamamlayıcı sağlık sigortası poliçeleri, sigortalıların özel sağlık hizmetlerinden yararlanırken fark ücretleri ödemelerini önlüyor. Çalışan bireylerin SGK kapsamında yararlanmak isteyeceği hizmetleri alırken yüksek maliyetlere katlanmaları tamamlayıcı sağlık poliçeleriyle son buluyor. Tamamlayıcı sağlık sigortası poliçesi kapsamında, anlaşmalı özel hastanelerde SGK tarafından belirli bir bölümü karşılanan hizmetler için oluşan fark tutarları, Groupama tarafından ödeniyor. Sigortalılar, ayrıca, hizmet alacakları hastaneyi ve doktoru seçme olanağına da sahip oluyor.

Ameliyat, ameliyat sonrası fizik tedavi, yoğun bakım, anjiyografi, anjiyoplasti, küçük müdahaleler, yurt içi acil yardım, ambulans hizmeti, kemoterapi, diyaliz, check-up, doktor muayene, radyoloji ve rehabilitasyon teminatlar arasında yer alıyor. Groupama tamamlayıcı sağlık sigortası sahipleri ana teminatlara ek olarak belirli koşullarda yenileme garantisi, acil ilaçların gönderimi, aile indirimi, belirli koşullarda limitsiz yatarak tedavi, tedavi sonrası eve dönüş organizasyonu gibi çok sayıda avantajdan ve asistans hizmetlerinden faydalanabiliyor.

Siz de Groupama Sigorta poliçeleriyle yaşamın öngörülemez riskleri karşısında güvende olmak için Sigortamjet’in uzman ekibiyle görüşebilir; poliçenizi seçmek için hemen teklif isteyebilirsiniz.

Diğer Sigorta Şirketleri

EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Hızlı Teklif Almak için Arayın