Güneş Sigorta

Güneş Sigorta

Hızlı Teklif Almak için Arayın
Güneş Sigorta
Güneş Sigorta

Güneş Sigorta, sektöründe 60 yıla varan deneyimiyle 9 bölge müdürlüğü ve uzman ekibiyle tüketicilere güvence sunmayı sürdürüyor. Teknoloji odaklı altyapısı ve gelişmiş operasyonel gücüyle dikkat çeken Güneş Sigorta Grubu hissedarları arasında Fransa’nın öncü sigorta grubu Groupama ile Vakıfbank da yer alıyor. Deneyimli tepe yönetimi ve yaygın satış kanallarıyla sigorta ihtiyaçlarına çözümler sunan şirket, kasko ürünleri, işyeri sigortaları, dask ve konut sigortaları, sağlık sigortaları, tamamlayıcı sağlık sigortası, eğitim sigortası ve ferdi kaza sigortası gibi çok geniş bir hizmet yelpazesiyle sigortalılık bilincinin gelişmesine katkı sunuyor.

 

Güneş Sigorta Kasko Seçenekleriyle İçiniz Rahat Olsun

Özenle seçilerek satın alınmış araçlarda risklerin gerçekleşmesine bağlı olarak gerçekleşen hasar ve kayıplar ,tüketicileri üzüyor. Kaskosuz ve hasarlı araçlarda çok yüksek maliyet kalemleri ortaya çıkıyor. Güneş Sigorta tarafından sunulan çok geniş kapsamlı kasko poliçe seçenekleriyle sigortalılar, yola güvenle çıkabiliyor. Yanma, çalınma, çarpma, çarpışma, sel, grev, lokavt gibi riskler karşısında güvende olmak için sigortalılar, Güneş Sigorta tarafından sunulan farklı teminat paketlerini tercih edebiliyorlar. Kasko poliçeleri, ayrıca, aracın çekilmesi, oto kapı kilit hizmeti, lastik değiştirilmesi, profesyonel sürücü temini, yedek parça temini, araç muayene, kaza sonrası psikolojik destek ve kaza sonrası ikame araç gibi çok sayıda oto yardım hizmetlerinden yararlanmayı da sağlıyor.

 

Güneş Sigorta Sağlık Poliçeleri Cebinizi Koruyor

Sağlık sigortalarında da iddiasını ortaya koyan Güneş Sigorta, sigortalılarına gerek yurt içinde ve gerekse de yurt dışında geçerli kapsamlı sağlık hizmeti poliçeleri sunuyor. Sigortalılar, tercih ettikleri teminat ve özelliklere göre mini sağlık sigortası, avantaj sağlık sigortası, ekstra sağlık sigortası ve maxi sağlık sigortası gibi değişik Güneş Sigorta sağlık sigortası poliçelerini satın alabiliyor. Hastane hizmetleri, akciğer, kalp, böbrek nakli, koroner anjiyografi, kemoterapi, radyoterapi, hamilelik ve aile planlaması giderleri; diyaliz, besin zehirlenmesi, alçı uygulaması, doktor muayeneleri, fizik tedavi gibi çeşitli sağlık riskleri gerçekleştiğinde anlaşmalı sağlık kuruluşlarında hizmet alabilen sigortalılar, poliçeleri sayesinde yüksek sağlık maliyetlerinden kurtularak birinci sınıf sağlık hizmetlerine erişebiliyor. Ayrıca, tercih edilen poliçe kapsamına göre, kontrol mamografisi ve kontrol PSA hizmetlerini alma olanağı da bulunuyor. Sağlıklıyken göz ardı edilen yüksek tedavi giderleri, sağlık sigortası poliçesi satın alınmadan gerçekleştiğinde zaman zaman karşılanamayacak kadar yüksek olabiliyor. Sigortalının yaşına, sağlık geçmişine ve tercih ettiği paketlere göre hesaplanan makul prim tutarlarıyla nitelikli sağlık hizmetlerine erişim, bir sorun olmaktan çıkıyor.

 

Güneş Sigorta Trafik Sigortası  ile Üçüncü Şahıslara Verilebilecek Zararlar Karşılanıyor

Zorunlu trafik sigortası, poliçe üzerinde belirtilmiş aracın kullanımı sırasında meydana gelebilecek bir kaza, çarpma, çarpışma durumunda sigortalının üçüncü şahıslara veya üçüncü şahısların araçlarına verebileceği zararları karşılıyor. Güneş Sigorta trafik sigortası poliçeleri, meydana gelen hasar veya zararları 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu uyarınca düzenlenmiş zorunlu sigorta limitleri tutarında karşılayarak riskleri minimize ediyor. Zorunlu trafik sigortasında limitler, kaza sırasında meydana gelen zararın türüne göre değişkenlik gösterebiliyor. Can kaybı yaşanıp yaşanmaması da ödenecek rakamı farklılaştırıyor. Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde geçerli olan zorunlu trafik sigortasını yaptırmamış olan sigortalılar, araçlarıyla trafiğe çıkamıyor. Trafik sigortası yapılmamış araçlar, trafikte görüldüğü noktada bağlanıyor; trafik şubelerinin otoparklarına çekiliyor ve trafikten men edilebiliyor.

Siz de trafikten sağlığa, evinizden iş yerinize kadar yaşamın her alanında karşılaşabileceğiniz risklere karşı güvende olma rahatlığını yaşamak için Sigortamjet’in uzman ekibinden kolaylıkla teklif alabilir; ihtiyacınıza en uygun sigorta ürününü seçerek Güneş Sigorta poliçeleriyle çok daha güvenceli bir yaşama adım atabilirsiniz.

Diğer Sigorta Şirketleri

Hızlı Teklif Almak için Arayın