Hakkımızda

SİGORTAMJET A.Ş.

30 yılı aşan sigortacılık tecrübesine sahip Türkiye'nin seçkin sigorta uzmanları tarafından 2013 yılında kuruldu.

Sigortamjet Kimdir?

30 yılı aşkın Sigortacılık ve Teknoloji konusundaki birikimlerini Sigortamjet markası altında toplayan sektör profesyonelleri tarafından 2013 yılında kurulan şirketimiz, müşteri memnuniyetini esas alan, yeni nesil bir sigortacılık anlayışı ile çalışmalarını yürütmektedir.

Müşterilerinin sigortacılık konusundaki ihtiyaçlarına, uzman kadrosu ve en ileri teknolojik altyapısıyla hızlı ve etkin çözümler sunar.

Farklı sigorta şirketlerinin ürünleri hakkında müşterilerini detaylı olarak bilgilendirir ve müşterisinin karşılaştırma yapmasını sağlayarak ihtiyaç ve beklentisine en uygun ürünü satın almasını sağlar.
 

Gizlilik
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve diğer yasal mevzuata uygun olarak, tüm işlemlerinde gerek müşterilerinin ve gerekse çalıştığı kurum ve kuruluşlarının tüm bilgilerinin gizlilik esasına uygun olarak gerekli özeni gösterir.
 

Güvenlik
Müşterileri bilgilerinin güvenli bir şekilde tutulması için, teknik, idari ve hukuki her türlü tedbirini almıştır. Bu konuda tüm çalışanları bilgili ve eğitimlidir.


Uzmanlık
Sigortamjet ekibinin tamamı sektörde deneyimli ve uzman kişilerden oluşmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru tespit edecek ve en uygun çözümü sunacak uzmanlık bilgisine sahiptir. Teknik personelleri “İstanbul Ticaret Odası”nda Sigortacılık Teknik Personeli olarak kayıtlıdır.
 

Zamanında ve Doğru çözüm
Sigortamjet ileri teknolojik altyapısı ve uzman kadrosuyla, müşterilerine sunacağı hizmetin zamanında ve doğru olarak ulaştırılması gerektiğinin bilincindedir. Zamanında ve doğru çözümün sürekli iyileştirilmesi ve geliştirilmesi için, şirket içi ve şirket dışı eğitim ve teknolojik çalışmalarını düzenli olarak yapmaktadır.
 

Kurumsal Kimlik
Sigortamjet Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş., İstanbul Ticaret Odasında 858969 Ticaret Sicil No ile kayıtlı, SBM_T13328-C2GG Levha Kayıt No ile faaliyet göstermektedir.

 

 

Yönetim Kurulu ve Yönetim Ekibi

Atila Esirgenç  -  Yönetim Kurulu Başkanı 

Atila Esirgenç

 

 

1972 İstanbul doğumlu, İktisat Mezunu. 1989 yılından beri sektörde profesyonel ve acente sahibi olarak faaliyet gösteriyor. Şirket kurucu ortağı, Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapıyor.

 

 

 

 

 

İbrahim Dağdeviren  -  Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

İbrahim Dağdeviren

 

 

1972 İstanbul doğumlu. 1991 yılından beri sektöre profesyonel ve acente sahibi olarak faaliyet gösteriyor. 2016 yılından beri şirket ortağı, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapıyor.

 

 

 

Birol Şanlı  -  Yönetim Kurulu Üyesi – Genel Müdür

Birol Şanlı

 

1965 yılında Ankara’da doğdu. Makine Mühendisi, 26 yıl sektörün lider şirketlerinde orta ve üst düzey yöneticilik yaptı. 2017 yılı başından beri Yönetim Kurulu üyesi ve Genel Müdür olarak görev yapıyor.

 

 

 

 

Veysel Eren - Yönetim Kurulu Üyesi

Veysel Eren

1974 Tunceli'de doğdu. 28 yıldır sigortacılık yapıyor, İTO Sigortacılık Meslek Komitesi Başkan yardımcılığı ve ASİAD başkanlığı yanı sıra ; 2020 yılından beri Yönetim Kurulu Üyeliği yapmaktadır.

 

 

 

 

 

Diğer Yöneticiler

Cengiz Cantekin             Satış Direktörü

Filiz Aygün                       Operasyon Müdürü

 

Müşterilerimize Nasıl Değer Katıyoruz?

Sigorta satın almak isteyen bir müşteri Türkiye’deki sigorta sistemi içindeki pek çok acente, şirket ve aracıyı dolaşmak zorunda kalmaktadır. Bu da en iyi fiyat ve ürünü bulabilmek için uzun bir zaman harcamak anlamına gelmektedir. Üstelik bu ürün, teklif ve fiyatları karşılaştıracak bir uzmanlık seviyesi de gerekmektedir.

Sigortamjet, sigorta satın almak isteyen kişilere doğru ürünü, en uygun fiyata ve birkaç dakika içinde sunmaktadır. Ayrıca uzman kadrosuyla müşterilerin her türlü soru ve ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Müşterilerimize sunduğumuz teklifler, Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinden anlık olarak tamamen online sistemler üzerinden verilmektedir. Bu teklifler çalıştığımız sigorta şirketlerinin ilgili ürüne ait teminat kapsamı için sunulabilecek en iyi fiyatları kapsamaktadır.

 

Sigortamjet’ten hizmet alarak;

Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerine ait en iyi fiyat ve ürünleri anında karşılaştırabilir, bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun ürünü bulabilir ve sigorta satın aldığınızda anında tasarruf ve kazanç keyfini yaşayabilirsiniz.


•    2 – 3 dakika içinde ihtiyacınıza uygun teklifi alabilirsiniz.

•    İstediğiniz her zaman ve her yerden telefonla, internetten, evden, ofisten, tatilde teklif alabilirsiniz.

•    Sigorta uzmanlarımıza telefon, e-posta, ya da sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilir, tüm sorularınızın yanıtlarını anında alabilirsiniz.

•    Poliçenizi satın aldıktan sonra da sigorta uzmanlarımızdan hizmet / destek almaya devam edebilirsiniz.

•    Yenileme dönemi geldiğinde de en iyi fiyatı alacağınızdan emin olabilirsiniz. Sigortamjet, ihtiyacınıza en uygun poliçeyi her zaman en geniş teminatlarla ve en iyi fiyata sunar.