Hayat Sigortası

Hayat Sigortası

Hızlı Teklif Almak için Arayın
Hayat Sigortası

Hayat beklenmedik olayları beraberinde getirebilir.

Hayat sigortası, ana dayanağı insan hayatı olan ve insanın hayatı boyunca karşı karşıya kalabileceği istenmeyen olaylarda; risklerin en aza indirilmesi, bireylerin mali sıkıntı içine girmemesi, yaşam standartlarını koruyabilmesi için size ve sevdiklerinize finansal güvence sağlar.

Hayatınızda gerçekleşecek beklenmedik olaylar sonrasında sizin veya ailenizin yaşam standartlarını koruması için hayat sigortası ürünleri yaşamsal değerlere sahiptir. Beklenmedik bir vefat, maluliyet, ciddi bir hastalık ya da kaza sonucu tedavi masrafları gibi risklere karşı size özel paketi oluşturabiliriz.

18 - 65 yaşları aralığındaki isteyen herkes Hayat Sigortası yaptırabilir.

Hayat Sigortası yaptırarak aşağıdaki risklere karşı hayatınızı güvence altına alabilirsiniz.

 

Vefat Teminatı:

Sigortalının her türlü vefatı (kaza veya hastalık) halinde, sigortalının belirlemiş olduğu teminat tutarı hak sahiplerine ödenir.

 

Kaza Sonucu Maluliyet Teminatı :

Sigortalının kaza sonucu kalıcı malul kalması durumunda belirlenen teminat tutarı, ferdi kaza sigortası genel şartları kapsamında sigortalıya tek seferde ödenir.

 

Hastalık Sonucu Maluliyet Teminatı :

Sigortalının hastalık sonucu kalıcı malul kalması durumunda belirlenen teminat tutarı, poliçe özel şartları kapsamında sigortalıya tek seferde ödenir.

 

Kaza Sonucu Tedavi Masrafları Teminatı :

Kaza sonucu tedavi masrafları yapılması durumunda yapılan masraflar fatura karşılığında teminat tutarı ile sınırlı olmak üzere Ferdi kaza genel şartları kapsamında ödenir.

 

Size en uygun sigorta teminatına sahip olmak ve hayat sigortası paketlerini görmek için www.sigortamjet.com.tr  sitemizden başvurabilir veya 0 850 811 0 111 numaralı Destek Hattımızı arayarak hayat sigortaları konusunda uzman müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Hızlı Teklif Almak için Arayın
Alanında lider 24 sigorta şirketinin 300’den fazla sigorta ürünü arasından ihiyacınıza en uygun tekliflere ulaşmanızı sağlıyoruz.