HDI Sigorta

HDI Sigorta

Hızlı Teklif Almak için Arayın
HDI Sigorta
HDI Sigorta

HDI Sigorta Her Zaman Yanınızda

Almanya'nın üçüncü büyük sigorta grubu olan Talanx Group çatısı altında faaliyet gösteren HDI Sigorta A.Ş., geniş hizmet ağı ile tüm sigorta ihtiyaçlarınızı karşılar. HDI Sigorta; Marmara, İç Anadolu, Ege, Akdeniz, Karadeniz, Güney Anadolu, Orta Anadolu, İstanbul ve Samsun Bölge Müdürlükleri ve yüzlerce acentası ile etkin hizmet sunar. Online sigortacılık alanında, Facebook Messenger uygulaması için geliştirilen BOT teknolojisi sayesinde ilk kez "Teklif Al" özelliğini kullanan şirket, her zaman yanınızda olur. HDI Sigorta; araç, konut, bireysel, iş yeri, nakliyat, mühendislik ve tarım sigortaları ile birçok alanda güvence sağlar.

 

HDI Sigorta Kasko ile Bütçenizi Koruyun

Kasko sigortası; bir aracın, çalınma, kaza, yanma gibi öngörülemeyen nedenlerle bir zarara uğraması hâlinde sigortalının maruz kaldığı zararın tazmin edilmesini ifade eder. Bu zarar, araç hareket hâlinde iken ya da dururken gerçekleşebilir. Sigorta şirketi, kasko poliçesindeki şartlar dahilinde zarara uğrayan sigortalıya tazminat öder. HDI Sigorta Kasko Sigortası, tercihinize göre, genişletilmiş kasko poliçesi, pert araç genişletilmiş kasko poliçesi, kaskosuza kasko dar kapsamlı kasko ve dar kapsamlı kasko poliçesi ile beklenmeyen risklere karşı sigortalıyı güvence altına alır. Genişletilmiş kasko poliçesi, araca çarpılması teminatından kemirgen teminatına kadar birçok teminatı poliçeye dahil ederek hem aracınız hem de siz ve sevdikleriniz için koruma sunar. Poliçe, 7 gün 24 saat kesintisiz olarak asistan hizmeti içerir. Ayrıca genişletilmiş kasko poliçesi, yurtdışı teminatı, kullanım ve gelir kaybı, aracın anahtarla çalınması, rayiç bedel koruma teminatı gibi avantajlar sayesinde koruma kapsamını daha da genişletir. HDI sigorta, pert araç kasko poliçesi ile pert araç sahiplerine de kasko imkanı sunar ve pert olup sonrasında onarılan araçlara kasko yapar.    

 

Dar Kapsamlı Kasko Ürünleri ile Tanışın

HDI Sigorta, araç sahibi olan ancak trafiğe çok çıkmayanlar ya da kaza geçmişleri olumlu olanlar için dar kapsamlı kasko sigortası ürünleri ile esneklik sağlar. Kaskosuz kasko dar kapsamlı kasko, trafik poliçesinde 2 yıl ve daha üstü hasarsızlık indirimi olan kişiler için ekonomik koruma sunar. Bu poliçe, eski ya da yeni model her yaştaki otomobil ve kamyonet için satın alınabilir. 5.000 TL ya da 10.000 TL limitli teminat sunan poliçe ile çarpma, çarpılma, çalınma, yanma, deprem, sel, terör, koltuk ferdi kaza ve ihtiyari mali mesuliyet teminatları dahilindeki zararlar koruma altına alınır. Dar kapsamlı kasko sigortası ise değeri 5000 TL-100.000 TL arasında olan tüm hususi araçların ve kamyonetlerin sigortalanmasını sağlar. Eski model araçlar için ideal güvence sağlayan dar kapsamlı kaskoda, trafik poliçesi üzerindeki hasarsızlık indirim oranı kadar özel indirim uygulanır. Ayrıca, dar kapsamlı kasko poliçesi satın alan sigortalılar, 1 yıl sonra genişletilmiş kasko yaptırmaları hâlinde birinci kademe hasarsızlık indirimi alır.

 

HDI Sigorta Trafik Sigortası ile Koruma Sağlayın

Trafik sigortası, motorlu bir aracın işletilmesi sırasında bir şeyin zarara uğramasına, bir kimsenin ölümüne ya da yaralanmasına neden olunması hâlinde, aracı kullanan kişinin hukuki sorumluluğuna karşı yapılan sigortadır. Kasko sigortasından farklı olarak, trafik sigortası yaptırmak, yasal bir zorunluluktur. Kasko, sigortalının kullandığı araçta meydana gelen zararı telafi etmeye yönelik iken, trafik sigortası karşı tarafa verilen zararı karşılamayı hedefler. HDI Sigorta Trafik Sigortası poliçesi ile trafikte karşı karşıya kalabileceğiniz beklenmedik riskler güvence altına alınır.

Genel Müdürlük, 13 Bölge Müdürlüğü ve 1.300 acentası ile yaygın bir hizmet ağı sunan HDI Sigorta, tüm beklentilerinize hitap eden sigorta ürünleri ile hayatınızı kolaylaştırır. HDI Sigorta'nın sunduğu sigorta ürünlerine, sigortamjet.com avantajlarıyla kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Diğer Sigorta Şirketleri

EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Hızlı Teklif Almak için Arayın