SigortamJet ile Sağlık Sigortaları

SigortamJet ile Sağlık Sigortaları

Hızlı Teklif Almak için Arayın
SigortamJet ile Sağlık Sigortaları
Sağlık Sigortaları

Özel Sağlık Sigortası

Özel sağlık sigortası, poliçede belirlenen riskler karşısında size maddi destek sağlar ve böylece sağlık harcamalarınızı güvence altına alır. Bir hastalık ya da kaza durumunda en iyi hizmeti almak, dilediğiniz sağlık kurumunda tedavi görmek ve istediğiniz doktora gidebilmek en büyük avantajlar arasında yer almaktadır.

Sağlık Sigortaları

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından sağlanan sağlık güvencesine ilave olarak tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmak sağlık hizmeti alırken seçenekleri genişletir. Böylece SGK tarafından verilen sağlık güvencesi limitleri dışındaki giderler özel sağlık kuruluşları veya hastanelerden de en ekonomik şekilde alınabilir.

Sağlık Sigortaları

Seyahat Sigortası

Seyahat sigortası, yurt içi ve yurt dışı seyahatleriniz sırasında olası risklere karşı koruma sağlayan bir sigorta çeşididir. Seyahat sırasında başınıza gelebilecek kaza, yaralanma, ağır hastalık veya bagaj kaybı gibi birçok durumu kapsayan bir sigorta ürünüdür.

Sağlık Sigortaları

Yabancı Sağlık Sigortası

Yabancı Sağlık Sigortası Türkiye’ de ikamet edecek, çalışacak Yabancı Uyruklu kişilerin yaptırması zorunlu olan bir sağlık sigortasıdır. Bu zorunluluk ile Türkiye’de, vizenin veya vize muafiyetinin tanıdığı süreden ya da doksan günden fazla kalacak yabancıların ikamet izni almaları, ikamet izni alabilmeleri için de Türkiye’de faaliyet gösteren sigorta şirketlerinden özel sağlık sigortası yaptırmaları gerekiyor.

Sağlık Sigortaları

Doğum Sigortası

Hamilelik Sigortası; Sağlık sigorta güvencesi ile hamilelikte bile satın alabileceğiniz ve anlaşmalı birçok hastanede hemen kullanabileceğiniz doğum sigortasıdır. Hamilelikte sigorta yaptırmak için kendinizin veya eşinizin SGK’lı olması yeterlidir.

EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Hızlı Teklif Almak için Arayın
Alanında lider 24 sigorta şirketinin 300’den fazla sigorta ürünü arasından ihiyacınıza en uygun tekliflere ulaşmanızı sağlıyoruz.