Mapfre Sigorta

Mapfre Sigorta

Hızlı Teklif Almak için Arayın
Mapfre Sigorta
Mapfre Sigorta

2007 yılında, İspanya ve Güney Amerika'nın en büyük sigorta grubu olan MAPFRE’nin, Çukurova Holding hisselerinin %80’ini alarak şirketin hâkim ortağı olmasının ardından, Nisan 2009 tarihinden itibaren MAPFRE GENEL SİGORTA; Ekim 2016 tarihinden itibaren de MAPFRE SİGORTA unvanı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

MAPFRE SİGORTA, sahip olduğu yaygın profesyonel acente ağı aracılığı ile tüm sigorta branşlarında hizmet vermekte ve geniş reasürans kapasitesi, mali gücü, yüksek hasar ödeme kabiliyeti ve hasar ödeme hızı sayesinde sektördeki en güçlü ve en güvenilir kuruluşlar arasında yer almaktadır.

 

Sağlık Sigortası

Sağlık sigortası, teminat türüne bağlı olarak sağlık alanında yaşanacak risklere karşı güvence oluşturmak için yapılır. Mapfre Sigorta sağlık sigortası alanında 3S sağlık sistemi, fark yok tamamlayıcı sağlık sigortası, acil vakalar sigortası ve tehlikeli hastalıklar sağlık sigortası hizmetlerini sunar. Mapfre Sigorta Sağlık Sigortası, seçtiğiniz teminat türüne göre, sağlığınızla ilgili gerçekleşebilecek rizikolara karşı teminat oluşturur. Beklenmedik anda oluşan sağlık problemlerine karşı hayatınızı kolaylaştırmak adına devreye girer; söz konusu problemin çözüme kavuşmasını sağlar.

 

Oto Sigortası

Mapfre sigorta kasko, kaskojet, mixtrafik, yeşil kart, zorunlu trafik sigortası teminat türleri ile aracınızı ve sizi trafikte güvence altına alır. Mapfre sigorta kasko aracınız için dört dörtlük güvence sağlar. Aracınızı trafikte oluşabilecek risklere karşı koruma altına alır.

Kaskojet, kasko sigorta türüne göre daha geniş olanaklar sunan bir teminat türü olarak dikkat çeker. Aracınızı genişletilmiş kasko teminatları ile sigorta güvencesi altına alan kaskojet, aracınızda meydana gelen hasarlar için özel olarak belirlenmiş kaskojet servislerini devreye sokmayı taahhüt eder.

Yeşilkart sigortası ise yurt dışında kasko teminatı sağlar. Yurt dışına çıkmadan önce yeşilkart sigortası yaptırdığınız takdirde, oluşabilecek rizikolara karşı aracınızı sigorta güvencesi altına almış olursunuz.

Mapfre Sigorta zorunlu trafik sigortası hizmeti ile trafiğe güven içinde çıkmanızı sağlar. Oto sigorta türleri arasında Mixtrafik en kapsamlı sigorta türü olarak dikkat çekmektedir. Zorunlu trafik sigortası, yol yardımı, onarım desteği gibi farklı teminat türlerini tek pakette birleştiren Mixtrafik, aracınıza ve size trafikte ekstra güvence sağlar.

 

Mapfre Konut Sigortası

Sağlık ve oto sigorta türleri dışında Mapfre konut sigortası da mevcuttur. Konutlar için Çağdaş Güvence Sigortası, konutunuzu ve içindekileri, yangın, sel, hırsız gibi risklere karşı koruma altına alan bir teminat türüdür.

Zorunlu Deprem Sigortası, adından da anlaşılacağı gibi konutunuzu deprem sonucu oluşabilecek risklere karşı teminat altına alır. Mapfre Zorunlu Deprem Sigortası evinizi, poliçede belirtilen limit dahilinde deprem, deprem sonrası yangın, yer kayması gibi risklere karşı güvence altına alır.

Ayrıca; yat sigortası, seyahat sigortası, işyeri sigortası, elektronik cihaz sigortası, makine kırılması sigortası da Mapfre sigorta türleri arasında yer alıyor. Geçmişten bugüne sigorta alanında hizmet veren, dünya çapında güvenilirliğe sahip olan Mapfre sigorta ürünlerine Sigortamjet aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Diğer Sigorta Şirketleri

EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Hızlı Teklif Almak için Arayın