29 Ağustos 2018 Çarşamba
Anadolu Sigorta Nefes Sağlık Sigortası

Nefes Sağlık Sigortası poliçede belirtilen acil durumlar sonucunda gerçeklesen, ortaya çıkısıyla tedaviye başvurulması arasında en fazla 12 saat geçmiş olan durumlarda bir sağlık kurulusuna gidilmesi halinde yapılacak olan poliçedeki teminatları kapsar. Sigortalılarımızın bütçelerini sarsmadan ani ve beklenmedik durumlara karşı güvence sağlar.

  29 Ağustos 2018 Çarşamba
Ak Sigorta Hayata Devam Sigortası

17 TL’den baslayan taksitlerle Aksigorta Hayata Devam Sigortasi yaptirin, ciddi bir rahatsizliga yakalanirsaniz size dilediginiz gibi kullanabileceginiz 30.000 TL tazminat ödeyelim.

Siz hayatiniza kaldiginiz yerden devam edin.

Üstelik kredi kartiniza 9 taksit imkaniyla!

  29 Ağustos 2018 Çarşamba
Can dostlarınızın da Sigortası var. Yaptırdınız mı?

Aksigorta’dan, can dostunuz için benzersiz bir sağlık güvencesi!

Aksigorta Pati Sigortası’nın anlaşmalı veteriner hekim ağı, teminat kapsamı ve ekonomik fiyatı ile içiniz rahat olsun. Can dostunuzun tüm acil sağlık ihtiyaçları güvence altında.

Can dostunuz için Aksigorta Pati Sigortası ‘na yıllık 198 TL’ye sahip olabilirsiniz!

Üstelik kredi kartınıza 9 taksit ile ayda sadece 22 TL

 

  29 Ağustos 2018 Çarşamba
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile Sağlığınız Tamam Olsun

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sigortalıların, sigorta başlangıç tarihinden sonra ortaya çıkan hastalıklarına ait muayene, tetkik ve tedavi giderlerini, poliçede belirtilen teminatların kapsamı ve limitleri, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) geri ödeme kuralları ve Özel Sartlar dahilinde karsılar. Genel Sağlık Sigortası hak sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve Genel Sağlık Sigortası hak sahibi olan yabancı uyruklu kişiler bu poliçe kapsamında sigortalanabilir

  29 Ağustos 2018 Çarşamba
Fark Yok Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

BUNDAN BÖYLE FARK YOK!

SGK’lılar için bir ilk!
MAPFRE GENEL SIGORTA ile SGK’lılara anlaşmalı hastanelerde fark ücreti ödemek yok! İnanılmaz uygun fiyatlarla Fark Yok Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırın, anlaşmalı kurumlardan fark ödemeden yararlanın.

  29 Ağustos 2018 Çarşamba
Ray Sigorta'dan Ferdiray Sigortası

Ray Sigorta, ferdi kaza sigorta ürününü müşteri beklentilerine uygun olarak yeniledi. Ferdi Ray adıyla piyasaya sunulan ürünün teminat yapısı oluşturulurken, olası bir kaza halinde sigortalı ve sevdiklerinin güvenliğine öncelik verildi. Ürün yapısı, sigortalıların ve sevdiklerinin "Zor Anlarında Hep Yanında" olma fikriyle oluşturuldu. Özellikle zenginleştirilen asistans hizmetleriyle dikkat çeken Ferdi Ray, araç çekilmesi, aracın vinçle kurtarılması, lastik değiştirme hizmeti, konut tesisat, elektrik, cam, anahtar isleri, doktor veya ambulans gönderilmesi, otel hizmeti, kaza sonucu yaralanma durumunda nakil, taburcu olduktan sonra daimî ikametgaha nakil, eşlik eden birinci derece aile üyelerinin nakli gibi sigortalıların "Zor Anlarında Hep Yanlarında Olan" bir ürün. 

Alanında lider 24 sigorta şirketinin 300’den fazla sigorta ürünü arasından ihiyacınıza en uygun tekliflere ulaşmanızı sağlıyoruz.