29 Ağustos 2018 Çarşamba
Anadolu Sigorta Nefes Sağlık Sigortası

Nefes Saglik Sigortasi poliçede belirtilen acil durumlar sonucunda gerçeklesen, ortaya çikisiyla tedaviye basvurulmasi arasinda en fazla 12 saat geçmis olan durumlarda bir saglik kurulusuna gidilmesi halinde yapilacak olan poliçedeki teminatlari kapsar. Sigortalilarimizin bütçelerini sarsmadan ani ve beklenmedik durumlara karsi güvence saglar.

  29 Ağustos 2018 Çarşamba
Ak Sigorta Hayata Devam Sigortası

17 TL’den baslayan taksitlerle Aksigorta Hayata Devam Sigortasi yaptirin, ciddi bir rahatsizliga yakalanirsaniz size dilediginiz gibi kullanabileceginiz 30.000 TL tazminat ödeyelim.

Siz hayatiniza kaldiginiz yerden devam edin.

Üstelik kredi kartiniza 9 taksit imkaniyla!

  29 Ağustos 2018 Çarşamba
Can dostlarınızın da Sigortası var. Yaptırdınız mı?

Aksigorta’dan, can dostunuz için benzersiz bir saglik güvencesi!

Aksigorta Pati Sigortasi’nin anlasmali veteriner hekim agi, teminat kapsami ve ekonomik fiyati ile içiniz rahat olsun. Can dostunuzun tüm acil saglik ihtiyaçlari güvence altinda.

Can dostunuz için Aksigorta Pati Sigortasi ‘na yillik 198 TL’ye sahip olabilirsiniz!

Üstelik kredi kartiniza 9 taksit ile ayda sadece 22 TL

  29 Ağustos 2018 Çarşamba
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile Sağlığınız Tamam Olsun

Tamamlayici Saglik Sigortasi sigortalilarin, sigorta baslangiç tarihinden sonra ortaya çikan hastaliklarina ait muayene, tetkik ve tedavi giderlerini, poliçede belirtilen teminatlarin kapsami ve limitleri, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) geri ödeme kurallari ve Özel Sartlar dahilinde karsilar. Genel Saglik Sigortasi hak sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaslari ve Genel Saglik Sigortasi hak sahibi olan yabanci uyruklu kisiler bu poliçe kapsaminda sigortalanabilir.

  29 Ağustos 2018 Çarşamba
Fark Yok Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

BUNDAN BÖYLE FARK YOK!

SGK’lilar için bir ilk!

MAPFRE GENEL SIGORTA ile SGK’lilara anlasmali hastanelerde fark ücreti ödemek yok! Inanilmaz uygun fiyatlarla Fark Yok Tamamlayici Saglik Sigortasi yaptirin, anlasmali kurumlardan fark ödemeden yararlanin.

  29 Ağustos 2018 Çarşamba
Ray Sigorta'dan Ferdiray Sigortası

Ray Sigorta, ferdi kaza sigorta ürününü müsteri beklentilerine uygun olarak yeniledi. FerdiRay adiyla piyasaya sunulan ürünün teminat yapisi olusturulurken, olasi bir kaza halinde sigortali ve sevdiklerinin güvenligine öncelik verildi. Ürün yapisi, sigortalilarin ve sevdiklerinin "Zor Anlarinda Hep Yaninda" olma fikriyle olusturuldu. Özellikle zenginlestirilen asistans hizmetleriyle dikkat çeken FerdiRay, araç çekilmesi, aracin vinçle kurtarilmasi, lastik degistirme hizmeti, konut tesisat, elektrik, cam, anahtar isleri, doktor veya ambulans gönderilmesi, otel hizmeti, kaza sonucu yaralanma durumunda nakil, taburcu olduktan sonra daimi ikametgaha nakil, eslik eden birinci derece aile üyelerinin nakli gibi sigortalilarin "Zor Anlarinda Hep Yanlarinda Olan" bir ürün. 

Alanında lider 16 sigorta şirketinin 300’den fazla sigorta ürünü arasından ihiyacınıza en uygun tekliflere ulaşmanızı sağlıyoruz.