Orient Sigorta

Orient Sigorta

Hızlı Teklif Almak için Arayın
Orient Sigorta
Orient Sigorta

Orient Sigorta ile Güvende Kalın

1982 yılında Al-Futtaim grubu bünyesinde Birleşik Arap Emirlikleri'nde faaliyetlerine başlayan Orient Sigorta, ülkesinde önde gelen sigorta şirketleri arasında yer alır. Genel Merkezi Dubai'de bulunan şirket, 400'e yakın çalışanı; Deira, Dubai Health Care City, Bur Dubai, Jebel Ali, Abu Dhabi, Al Ain, Mussafah, Sheikh Zayed Road, Sharjah, Ras Al Khaimah ve Muscat'taki bölge müdürlükleri ile geniş kitlelere hizmet verir. 2012 yılı sonunda Türkiye'de kurulum faaliyetlerine başlayan Orient Sigorta, derecelendirme kuruluşları tarafından "A" notu ile değerlendirilen tek sigorta şirketidir. Orient, Türkiye'de kasko, trafik, konut, DASK, emtia, nakliyat, taşımacılık, seyahat sağlık, ferdi kaza, işyeri, işveren ve yat ürünlerinde sigortacılık gereksinimlerinizi karşılar.

 

Orient Sigorta Kasko Sigortası ile Bütçenize Destek Olun

Kasko sigortası, sigortalının iradesi dışında bir motorlu araca gelebilecek zararları telafi etmeye yöneliktir. Çarpma, yanma, çalınma gibi öngörülemeyen riskler sonucu sigorta şirketi, sigortalıya poliçe dahilinde tazminat ödemesi yapar. Orient Sigorta, kasko sigortası altında sunduğu paket ürünü ile çok yönlü koruma sağlar. Bu ürünle, aracınıza gelecek zararlara karşı kasko sigortasına üçüncü şahıslarda ve bu kişilerin mallarında oluşacak zararların Trafik Sigortası limitlerini aşması durumunda size mali koruma sunan ihtiyari mali sorumluluk sigortasına, koltuk ferdi kaza sigortasına, bir kaza sonucu aleyhinize dava açılması hâlinde size koruma sunan hukuksal koruma sigortasına,  asistans hizmetlerine, kiralık araç hizmetine ve mini onarım hizmetlerine sahip olursunuz. Asistans hizmetleri; yol kenarı yardım, çekme, kurtarma, seyahatin yarıda kalması sebebiyle ulaşım ve konaklama, lastik değiştirilmesi, tıbbi nakil gibi işlemleri kapsar. Ayrıca, kasko paketi, aracın muayenede ağır kusurlu bulunması, arızalanması ya da trafik kazası durumunda psikolojik desteğe ihtiyaç duymanız hâlinde de asistans paketleri ile size destek olur.

 

Orient Sigorta Trafik Sigortası ile Güvende Hissedin

Trafik sigortası, poliçede tanımlı olan motorlu aracın işletilmesi sırasında bir şeyin zarar uğramasına veya bir kişinin ölümüne ya da yaralanmasına sebep olunması nedeniyle yasaya göre aracı işleten kişiye düşen hukuki sorumluluğu ifade eder. Trafik sigortası, karşı tarafa verilen zararları karşılamak için yaptırılır ve aracınızla üçüncü kişilere ve bu kişilerin mallarına verebileceğiniz hasarları kusurunuz oranında karşılar. Bu sigorta, Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir ve aracını sigorta ettirenin haksız taleplere karşı savunmasını da içerir.

 

Orient Sigorta İşyeri Sigortası ile Huzurla Çalışın

Orient İşyeri Paket poliçesi, iş yerinizle ilgili mümkün olan tüm riskleri kapsamaya yönelik ekonomik bir çözümdür.  Paket; iş yeriniz, iş yerinizin dekorasyonu, içerideki mallarınız, makineleriniz, tüm taşınır ve taşınmaz eşyalarınız için koruma sağlar. Poliçe; yangın, hırsızlık, su baskını gibi risklere karşı da işyerinizi güvence altına alır. Ayrıca, Orient Sigorta, bu paket ile iş durması gibi sizi zarara uğratacak durumları da sigortalar. Poliçe teminatları arasında komşularınıza verebileceğiniz maddi hasarlar, camcı hizmetleri ve ücretsiz çilingir de yer alır. Poliçenin kapsamını hava taşıtları çarpması, dolu, kar ağırlığı, duman, dahili su gibi ek teminatlarla genişletebilirsiniz. 

 

Orient Sigorta ile Konutunuzu Koruma Altına Alın

Orient Sigorta Konut Sigortası, konutunuzu ve içerisinde bulunan eşyalarınızı beklenmedik risklere karşı güvence altına alır. Sigorta ürünü; yangın, hırsızlık, su baskını, araç çarpması gibi birçok riski kapsar. Ayrıca, ürün, konutunuz ve konutunuzun içindeki eşyalarla birlikte evinizde yaşayanlar ve bu kişilerin sorumlulukları, apartmanının ortak kullanım alanlarında meydana gelen hasarları, komşulara verilen maddi zararları, camcı ve çilingir hizmetlerini de teminat altına alınır.

Genel Merkezi Dubai'de bulunan ve 2012 yılı sonundan itibaren Türkiye'de de hizmet vermeye başlayan Orient Sigorta, geniş hizmet ağı ile tüm sigorta ihtiyaçlarınızı karşılar. Araç, konut, işyeri, nakliyat ve diğer sigorta ürünleri ile hayatınızın her alanına giren Orient Sigorta, beklenmeyen riskler için etkin koruma sunar. Orient Sigorta'nın sunduğu sigorta ürünlerine sigortamjet.com avantajlarıyla sahip olabilirsiniz.

Diğer Sigorta Şirketleri

EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Hızlı Teklif Almak için Arayın