Ray Sigorta

Ray Sigorta

Hızlı Teklif Almak için Arayın
Ray Sigorta
Ray Sigorta

Ray Sigorta ile Etkin Koruma

1958 yılında THY, Denizcilik İşletmeleri, Devlet Demiryolları ve PTT'nin girişimleri ile kurulan Ray Sigorta, geniş hizmet ağı ile sigorta gereksinimlerinizi karşılar. ATBIH GMBH, 2017 yılı itibarıyla şirketin paylarının %81,59'una sahiptir. Türkiye'nin her yerinde bulunan acentaları, anlaşmalı kurumları ve servisleri ile sigorta ihtiyaçlarına etkin bir şekilde karşılık veren Ray Sigorta; kasko, konut sigortaları, işyeri sigortaları, sağlık sigortaları, seyahat sigortaları, sorumluluk sigortaları, zorunlu sigortalar ve ferdi kaza sigortaları branşlarında faaliyet gösterir. Ayrıca, şirket, yat sigortası, nakliyat sigortası, tekne inşaat sigortası ürünleri ile de hayatınızın her alanında güvence sağlar. Şirketin sunduğu Kadınlara Özel Kasko, Ev Sahibinin Kira Gelirini Koruyan Sigorta, Pert Araç Sigortası, Çevirmenleri Koruyan Sigorta ve KOBİ'lerin Sorumluluğunu Üstlenen Sigorta ürünleri kişiye özel çözümler üretir.   

 

Ray Sigorta Kasko Sigortası ile Bütçenize Destek Olun

Kasko sigortası; aracınıza çalınma, çarpışma, yanma, yolda kalma gibi birçok riske karşı koruma altına alan bir sigorta ürünüdür. İsteğe bağlı sigorta ürünleri arasında yer alan kasko; sizi, araç içindeki yolcuları, aracı, aracın içindeki eşyaları, karşı araç ve yolcularını ve üçüncü şahısları güvence altına alır. Kasko sigortası, sigorta şirketinin sigortalıya tazminat ödemesi yaparak hasarı telafi etmesine yöneliktir. Ray Sigorta'nın kasko poliçeleri, anahtarla aracınızın çalınması durumunda meydana gelebilecek hasarları muafiyetsiz olarak teminata dahil eder. Sigortalı veya sigortalının istediği bir kişi, anlaşmalı hastane ve tıp merkezlerinde göz muayenesi hizmetinden ücretsiz olarak faydalanabilir. Şirket, optik alışverişlerinizde anlaşmalı kurumlarda size veya dilediğiniz bir kişiye indirim avantajı sunar. 30 günlük ikame araç süresi avantajı, bir hasar durumunda onarım süresinin 48 saati aşması durumunda 30 güne kadar ikame araç olanağı sunar. İkame araç olanağı, aracın çalınması hâlinde de sağlanır. Hasarsızlık koruma teminatı, mesleklere özel indirimler, yeni değer teminatı, koltuk ferdi kaza teminatı Ray Sigorta'nın sunduğu diğer avantajlar arasında yer alır. Şirket, Prenses Kasko ve 2. Şans Kasko ürünleri ile tercihlerinizi dikkate alır. 

 

Ray Sigorta Trafik Sigortası ile Trafikten Korkmayın

Kasko sigortasından farklı olarak zorunlu sigortalar arasında bulunan trafik sigortası, olası bir kazada diğer motorlu araca ya da üçüncü kişilere verilen hasarların güvence altına alınmasına imkan tanır. Trafik sigortası, poliçede tanımlı aracın işletilmesi sırasında, işletene ait hukuki sorumluluğunun sigorta limitlerine kadar teminat altına alınmasını sağlar. Trafik sigortası, Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir. Gerçekleşen bir kazada oluşan zararın önlenmesi ya da azaltılması için sigortalının yapacağı zorunlu ve makul masraflar, sigorta şirketi tarafından tazmin edilir.

 

Ray Sigorta Sağlık Sigortası ile Sağlığınızı Koruma Altına Alın

Ray Sigorta, Sağlığım Rayında, Tamamlayan Sağlık Sigortası, Mediray, Yabancılar Sağlık Sigortası, Acil Sağlık Sigortası ve Tehlikeli Hastalıklar Sigortası alanları altında sağlık giderlerinizi karşılamayı hedefler. Sağlığım Rayında ürünü, anlaşmalı ve anlaşmalı olmayan tüm sağlık kuruluşlarında yapılan tedavi, muayene, röntgen ve tahlil, cerrahi müdahale ya da doğum masraflarını güvence altına alır. İlaç giderlerini de kapsayan poliçe, ayakta ya da yatarak tedavilerde geçerlidir.  Tamamlayan Sağlık Sigortası, SGK ve Ray Sigorta anlaşmalı sağlık kuruluşlarında karşı karşıya kalabileceğiniz sağlık ödemelerinde devlet katılım payı dışında oluşan fark ödemelerini sigortalar. Bu sigorta, ayakta ya da yatarak tedavi teminatlarına ilave olarak, ücretsiz check-up ve diş sağlığı paketini de kapsar. Mediray Özel Sağlık Sigortası, Medical Park hastaneler grubunu tercih eden sigortalılar için özel çözümler içerir.   

 

Ray Sigorta Seyahat Sigortası ile Dünyayı Gezin

Ray Sigorta seyahat sigortası, seyahatleriniz sırasında karşı karşıya kalabileceğiniz sağlık risklerine karşı güvence sağlar. Tripplus Yurtiçi Seyahat Sağlık Sigortası yurt içinde ulaşım yollarından birini kullanarak yapılan seyahatler için güvence sağlarken, Tripplus Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası, farklı ulaşım yollarından birini kullanarak yurt dışında seyahat edenleri sağlık risklerine karşı koruma altına almayı hedefler. Türkiye Vize Seyahat Sigortası ise Türkiye'ye seyahat eden yabancı uyruklu kişiler için güvence sağlar. 

Türkiye'nin her köşesine yayılan acentaları ve anlaşmalı kuruluşları ile etkin koruma sağlayan Ray Sigorta, beklentilerinize ve tercihlerinize uygun sigorta paketleri sunar. Ray Sigorta'nın sunduğu sigorta ürünlerini, sigortamjet.com avantajlarıyla satın alabilirsiniz.

Diğer Sigorta Şirketleri

EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Hızlı Teklif Almak için Arayın