Sompo Japan Sigorta

Sompo Japan Sigorta

Hızlı Teklif Almak için Arayın
Sompo Japan Sigorta
Sompo Japan Sigorta

Sompo Japan Sigorta ile Keyfinizi Kaybetmeyin

Sompo Japan Sigorta, hayat dışı tüm branşlarda hizmet sunarak sigorta gereksinimlerinizi karşılar. Şirket; yangın ve doğal afetler, nakliyat, finansal kayıplar, kara araçları, su araçları, raylı araçlar, hava araçları, genel zararlar, genel sorumluluk, kredi, destek, hastalık/sağlık gibi birçok alanda güvence verir. 2001 yılında Finans Sigorta adı ile kurulan ve 1 Kasım 2007 tarihinden sonra QNB Finansbank'ın hisselerinin NBG gruba satılmasının ardından Fiba Sigorta A.Ş. adı altında faaliyet göstermeye devam eden şirket, 28 Şubat 2011 yılında Japonya'nın en büyük ikinci sigorta grubu olan Sompo Japan Insurance'a devredilmiş ve 2011 yılından itibaren Sompo Japan Sigorta unvanı ile hizmet sunmaya başlamıştır. Şirket, güçlü çalışan profili ve geniş acenta ağı ile beklenmeyen riskler karşısında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdadır. Sompo Japan Sigorta; artı kasko, konut, işyeri, sağlık, seyahat, trafik, ferdi kaza ve kredi kartı seyahat ürünleri ile sizi ve sevdiklerinizi güvence altına alır ve hayatınızı kolaylaştırır. Artı kasko kategorisi altında bireysel kasko ve ticari kasko ürünleri mevcuttur.

 

Sompo Japan Sigorta Kasko ile Kafanız Rahat Olsun

Kasko sigortası, bir motorlu taşıtın, sigortalının iradesi dışında araç dururken ya da hareket hâlinde iken kaza, çalınma, yanma nedeniyle hasara uğraması durumunda sigorta sahibine tazminat ödenmesini kapsar. Kasko poliçesi, araca ilişkin korumanın teminatlarını, şartlarını ve sınırlarını belirleyen belgedir. Sompo Japan Sigorta, bireysel ve ticari kasko poliçeleri altında öngörülmeyen risklerden korunmanızı sağlar. Bireysel Genişletilmiş Kasko, birçok farklı riske karşı sizi ve sevdiklerinizi güvence altına alır. Ürünün sunduğu teminatlar arasında aracınızın çarpması ya da aracınıza çarpılması, anahtar kaybı, anahtar ile aracın çalınması, sel ve su baskınları nedeniyle oluşan zararlar, 7/24 yardım hizmetleri gibi birçok teminat bulunur. Standart teminatlar dışında talebiniz hâlinde ek teminatlar da poliçeye dahil edilerek güvence kapsamı artırılabilir. Poliçeye ek teminat olarak aracın ikinci el bedeli yerine anahtar teslim değerinin ödenmesine imkan tanıyan Yeni Değer Teminatı, hasarsızlık indirimi için koruma teminatı, yurt dışı ek teminatı ve yurt dışı asistans paketi ve artı teminat planları ilave edilebilir. Ticari genişletilmiş kasko ise iş yerinize ait araçlarınızı Sompo Japan Sigorta Kasko güvencesi altına almanıza olanak tanır.   

 

Sompo Japan Sigorta Trafik Sigortası ile Güvende Hissedin

Zorunlu sigortalar arasında yer alan trafik sigortası, poliçede tanımlı motorlu bir taşıtla bir nesneye zarar verilmesi ya da bir kimsenin yaralanmasına ya da ölümüne neden olunması durumunda, aracı işletenin hukuki sorumluluğunu ifade eder. Trafik sigortası, kasko sigortasının aksine sigorta sahibinin zararını değil; hasar gören karşı tarafın uğradığı zararı karşılamaya yöneliktir. Ancak, trafik sigortası poliçesinde belirlenen limitler, kimi zaman karşı tarafa verilen zararı karşılamakta yetersiz kalabilir. Sompo Japan Sigorta Trafik Sigortası, bu yetersizliği ortadan kaldırmayı amaçlar. Çünkü Sompo Sigorta, limitler dahilinde sadece karşı tarafa verdiğiniz zararı karşılamaz; ilave edilen ekstra teminatlar sayesinde sigortalıya genişletilmiş güvence sunar. Poliçe, trafiğe çıktığınız anda zorunlu trafik poliçe limitlerini aşan üçüncü kişilere verdiğiniz zararları ve otomobilinizde bulunan kişiler için ölüm ve sürekli sakatlık hâllerini de içerir. Ayrıca, İhtiyari Mali Sorumluluk ilavesi sayesinde zorunlu trafik sigortasının limitlerini yükseltebilirsiniz. Poliçe kapsamına, Ferdi Kaza ve Hukuksal Koruma teminatlarını da ekleyebilirsiniz.

Dünyanın önde gelen sigorta şirketlerinden biri olan Sompo Japan Insurance çatısı altındaki Sompo Sigorta, uzman kadrosu ve geniş hizmet ağı ile öngörülmeyen risklere karşı sizleri koruma altına alır. Sigortamjet.com, Sompo Sigorta'nın sunduğu farklı ürünleri bir arada sunarak ihtiyacınıza en uygun sigorta türünü kolaylıkla bulmanıza yardımcı olur.

Diğer Sigorta Şirketleri

EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Hızlı Teklif Almak için Arayın